Do góry

Bezpieczne przechowywanie dużych ilości danych - wydarzenie "dwa w jednym"

W październiku i listopadzie 2019 organizujemy serię 2 spotkań poświęconych technologiom firmy NetApp. W czasie pierwszego z nich dokonamy przeglądu technologii pamięci masowych, drugie o charakterze szkolenia pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z administracją systemem ONTAP zarządzającym macierzami firmy NetApp.

Wydarzenia adresowane są do firm i organizacji, które w swojej działalności spotykają się z koniecznością przechowywania dużych ilości danych, i jednocześnie z uwagi na ich charakter i związane z nim wymogi muszą je chronić przed utratą, co w przypadku dużego rozmiaru danych nie jest zadaniem trywialnym.

Zapraszamy pracowników urzędów katastralnych, wyższych uczelni, przedsiębiorstw przechowujących dane archiwalne i skany, obsługujących duże systemy monitoringu oraz innych.

1. Przegląd technologii firmy NetApp - replikacja oraz backup połączone z pokazem na żywo - 15 października 2019. Agenda obejmuje dwa poniższe tematy:

  • Bezpiecznie i szybko na rozwiązaniach NetApp All-Flash - budowa sieci SAN,
  • Pokaż na żywo rozwiązania replikacji macierzy oraz NetApp SnapCenter
    (szybki i uniwersalny backup danych między macierzami NetApp).

2. Szkolenie z podstaw administracji i użytkowania systemu ONTAP - klastry i ochrona danych - 14 listopada 2019. Druga część o charakterze wykładu zawierać będzie:

  • Administracja klastrem ONTAP (tworzenie klastra, Virtual Storage Machine, FlexVol, protokoły),
  • Administracja ONTAP Data Protection (ONTAP SnapMirror replication, disaster recovery z SVM, SnapVault, SnapCenter).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w naszym podwójnym szkoleniu prosimy o rejestrację z użyciem formularza na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia?

Nasze referencje