Do góry

Veeam

Budowa centrów danych (datacenter) jest jednym z najważniejszych obszarów naszej działalności. W szczególności opieramy nasze rozwiązania o środowiska wirtualne oferowane przez firmy vmware i Microsoft. Dla zapewnienia ciągłości biznesowej stosujemy oprogramowanie firmy Veeam Software.

Firma Veeam specjalizuje się w nowoczesnej ochronie danych. Veeam oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania, które zostały stworzone na potrzeby wirtualizacji i chmury obliczeniowej, a więc doskonale pasują do nowoczesnych centrów danych.

Najważniejsze produkty Veeam to:

  • Veeam Backup & Replication™ - tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie i replikację danych w środowiskach VMware i Hyper-V,
  • Veeam Backup Management Suite™ - połączenie Veeam Backup & Replication z zaawansowanymi funkcjami monitorowania i raportowania,
  • Veeam Management Pack™ (MP) - rozszerzenie funkcji monitorowania z użyciem Microsoft System Center na środowiska VMware.

Nasze doświadczenie i referencje, a także potwierdzone certyfikatami kompetencje dotyczące rozwiązań backupu i replikacji danych w środowiskach wirtualnych pozwoliły nam spełnić kryteria wymagane do uzyskania partnerstwa Veeam Software na poziomie Silver.

Współpraca z nami jako Veeam Silver ProPartner zapewnia Państwu dostęp do doradztwa, wsparcia technicznego i najlepszych cen.

Więcej informacji o firmie Veeam Software można znaleźć tutaj.

Nasze referencje