Strefa bez komórek – CD-100 Cellular Activity Detection Adapter

W ofercie AirTight Networks znajduje się interesujące rozwiązanie przeznaczone do monitorowania obszaru biura, magazynu, sali konferencyjnej pod kątem użycia telefonów komórkowych. W niektórych sytuacjach konieczne jest wykrywanie telefonów i połączeń komórkowych. Proponowane przez AirTight zastosowania to:

  • wojsko i policja,
  • więziennictwo,
  • instytucje, w których obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych np. w pobliżu urządzeń i budynków objętych klauzulą tajności,
  • wykrywanie urządzeń podsłuchowych, nasłuchujących sieci i systemy drukowania w celu przechwycenia poufnych informacji oraz dalszej transmisji danych za pośrednictwem modemu GSM.

Montaż systemu jest bardzo prosty – do portu USB umieszczonego w punkcie dostępowym / sensorze AirTight C-60 przyłączamy adapeter GSM wraz z anteną odbierającą sygnał komórkowy (transmisje 3G, 4G LTE oraz transmisje głosu i wideo). Oprogramowanie do zarządzania AirTight Management Console umożliwia przeglądanie informacji o połączeniach w zasięgu naszej sieci oraz podjęcie dalszych działań.

DC-100

Więcej informacji w ulotce produktowej.

Zachęcam do zapoznania się również z informacjami dotyczącymi naszej współpracy z AirTight Networks.