Upgreat

Architektura Systemów IT

W codziennej pracy przedsiębiorstwa ważne jest posiadanie wydajnej i niezawodnej infrastruktury IT, która umożliwia sprawne funkcjonowanie aplikacji biurowych i systemów klasy ERP, i co za tym idzie pozwala na skupienie się na kluczowych procesach w przedsiębiorstwie. Systemy IT powinny zapewniać użytkownikom poczucie pewności, że są niezawodne, oraz że ewentualne awarie zostaną usunięte w zaplanowanym czasie. W tym sensie infrastruktura IT musi być „niewidzialna” dla pracowników. Aby te cele osiągnąć należy wykonać zgodne z wymaganiami projekty techniczne oraz sprawnie zrealizować wdrożenie wybranych rozwiązań.

Instalacje niskoprądowe

Okablowanie strukturalne, systemy CCTV, systemy alarmowe, systemy SSP, kontrola dostępu, zasilanie gwarantowane, zarządzanie budynkiem.

Sieci LAN

Niezawodne, wydajne i odporne na awarie sieci LAN dla dużych i średnich przedsiębiorstw oparte na sprawdzonych technologiach najlepszych producentów rozwiązań teleinformatycznych.

Sieci WAN

Sieci rozległe obejmujące zasięgiem cały kraj i Europę zbudowane we współpracy ze sprawdzonymi dostawcami łącz. Nasze sieci obsługują nawet kilka tysięcy lokalizacji.

Sieci WLAN

Site-survey, symulacje, projekty i wdrożenia sieci bezprzewodowych dla najbardziej wymagających Klientów dla biur, magazynów, sklepów i służby zdrowia.

Budowa data-center

Pomieszczenia serwerowe wyposażone stojaki 19", zasilanie gwarantowane (UPS-y i agregaty), klimatyzację precyzyjną, systemy gaszenia i kontrolę dostępu.

Backup i archiwizacja

Zabezpieczamy dane przed utratą i ransomware. Wykonujemy kopie zapasowe do zasobów lokalnych i do chmury (Azure, AWS, Google) zapewniające ochronę środowisk fizycznych i wirtualnych.

Systemy współpracy

Wdrożenia i migracje między systemami poczty elektronicznej i aplikacji pracy grupowej (Microsoft 365, Google Workspace, HCL Domino) pozwalające na usprawnienia procesów w przedsiębiorstwach.

Integracja danych i rozwiązania Business Intellignence

Integracja danych pochodzących z różnych systemów i aplikacji oraz raportowania w celu usprawnienia podejmowania decyzji biznesowych.