UpGreat partnerem VI Łódzkiego Konwentu Informatyków

VI Łódzki Konwent Informatyków

W dniach 6-7 kwietnia 2017 w Hotelu Molo w Smardzewie nad Zalewem Sulejowskim odbędzie się VI Konwent Informatyków zatrudnionych w administracji publicznej. Konferencja skierowana jest do przedstawicieli instytucji publicznych, odpowiedzialnych za informatyzację swoich jednostek. W czasie spotkania odbędzie się szereg prezentacji poświęconych m.in. e-usługom w administracji publicznej, zarządzaniu dokumentacją medyczną oraz usługom chmurowym.

Nasza firma jest partnerem konwentu obok takich firm jak Microsoft, Samsung, Ever, Kyocera.

W drugim dniu konwentu Jakub Staśkiewicz, konsultant ds. bezpieczeństwa w naszej firmie, poprowadzi prezentację zatytułowaną „Wyciek danych – jak nie zarządzać incydentami bezpieczeństwa”. W czasie pokazu szczegółowo omówimy jeden z wykrytych przez nas przypadków podatności na cyberzagrożenia w organizacji świadczącej usługi w sieci Internet.

Podczas całego konwentu zapraszamy również na nasze stoisko, przy którym będzie możliwość rozmowy i konsultacji związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem informacji. Oprócz usług takich jak audyty bezpieczeństwa, audyty KRI, polityki bezpieczeństwa i szkolenia, oferujemy również usługi SOC (Security Operations Center) czyli outsourcing usług zarządzania bezpieczeństwem.

Zapraszamy zatem wszystkich naszych Klientów i przyjaciół na konwent, na naszą prezentację oraz na stoisko. Do zobaczenia!