Seminarium technologiczne „Smaczne kąski w menu HPE”

W ofercie HPE pojawiło się kilka nowych produktów i możliwości, które postanowiliśmy przedstawić Państwu na spotkaniu technologicznym, które organizujemy wspólnie z HPE Polska.

Poniżej przedstawiamy nasz subiektywny wybór:

  • Alternatywne rozwiązanie backupu w bardzo dobrej cenie: HPE VM Explorer + deduplikacja z HPE StoreOnce (alternatywa dla veeam).
  • Niedrogi multisite stretched cluster (network RAID) z użyciem macierzy HPE StoreVirtual 3200.
  • Następca serwerów blade – HPE Synergy 12000 (szczególnie interesujące dla posiadaczy komputerów blade, bardzo dużo nowości).
  • Kosmicznie możliwości z serwerami HPE Moonshot i HPE Apollo (wysoce skalowalne modularne komputery o wysokim upakowaniu).
  • Nowości w świecie HPE 3PAR – dodatkowe funkcjonalności, korzystne zmiany licencjonowania.

Nasze bezpłatne seminarium odbędzie się we wtorek, 19 września w centrum konferencyjnym Concordia Design w Poznaniu przy ulicy Zwierzynieckiej 3. Oprócz ciekawej tematyki i upominków, które rozlosujemy wśród uczestników spotkania, dodatkową atrakcją będzie bliskość nowo otwartego Centrum Biznesowego „Bałtyk” :o)

Informacje o agendzie spotkania znajdują się tutaj. Rejestracji prosimy dokonywać z użyciem formularza na naszej stronie internetowej.