Bezpieczne przechowywanie dużych ilości danych – jedno wydarzenie w dwóch odsłonach

W październiku i listopadzie 2019 organizujemy w Poznaniu serię 2 spotkań poświęconych technologiom firmy NetApp. W czasie pierwszego z nich dokonamy przeglądu technologii pamięci masowych, drugie o charakterze szkolenia pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z administracją systemem ONTAP zarządzającym macierzami firmy NetApp.

Wydarzenia adresowane są do firm i organizacji, które w swojej działalności spotykają się z koniecznością przechowywania dużych ilości danych, i jednocześnie z uwagi na ich charakter i związane z nim wymogi muszą je chronić przed utratą, co w przypadku dużego rozmiaru danych nie jest zadaniem trywialnym.

Zapraszamy pracowników urzędów katastralnych, wyższych uczelni, przedsiębiorstw przechowujących dane archiwalne i skany, obsługujących duże systemy monitoringu oraz innych.

1. Przegląd technologii firmy NetApp – replikacja oraz backup połączone z pokazem na żywo – 15 października 2019. Agenda obejmuje dwa poniższe tematy:

  • Bezpiecznie i szybko na rozwiązaniach NetApp All-Flash – budowa sieci SAN,
  • Pokaz na żywo rozwiązania replikacji macierzy oraz NetApp SnapCenter
    (szybki i uniwersalny backup danych między macierzami NetApp).

2. Szkolenie z podstaw administracji i użytkowania systemu ONTAP – 14 listopada 2019. Druga część o charakterze szkolenia  zawierać będzie:

  • Podstawowa konfiguracja ONTAP,
  • Konfiguracja sieci w ONTAP,
  • Konfiguracja protokołu CIFS,
  • Zarządzanie przestrzenią w systemie ONTAP.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w naszym podwójnym szkoleniu prosimy o zapoznanie się agendą i rejestrację z użyciem formularzy na naszej stronie internetowej.

Do zobaczenia?