Ochrona zdrowia pracowników i utrzymanie ciągłości biznesowej w kontekście pandemii COVID-19

Z uwagi na bieżącą sytuację epidemiologiczną, chcielibyśmy wspomóc Państwa działania w celu ochrony zdrowia pracowników oraz utrzymania ciągłości biznesowej przedsiębiorstwa. Większość firm pracuje normalnie i w związku z tym ważne jest dla nich zapobieganie i stałe monitorowanie zdrowia swoich pracowników – w tym przypadku poprzez zdalny pomiar temperatury ciała. Jest to rozwiązanie, które będzie dla Państwa pomocne nie tylko obecnie ale również w przyszłości. Nasza propozycja może być szczególnie użyteczna w firmach produkcyjnych, dużych biurach i urzędach.

Poniżej zamieszczamy szczegóły. Zapraszamy do kontaktu w przypadku zainteresowania rozwiązaniem.

Wariant 1

Medyczna kamera termowizyjna – Rozwiązanie w pełni autonomiczne. Kamera oferuje dokładność, która jest nieosiągalna w przypadku tradycyjnych kamer termowizyjnych (z reguły ±2°C), kosztem ograniczonego zastosowania oraz wąskiego zakresu pomiarowego (0 – 50°C).

Wariant 2

Autonomiczna kamera termowizyjna – Kamera doskonale nadająca się do dokładnego obrazowania zmian temperatury na powierzchni ciała, która może być wykorzystana zarówno do wykrywania osób z objawami gorączki jak również do innych aplikacji wykorzystujących termowizję (ciągły monitoring temperatury, diagnostyka termiczna budynków itd.).

Powyższy model kamery może być stosowany wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz (np. montaż nad wejściem, przy bramkach) poprzez zastosowanie dedykowanej obudowy z podgrzewaczem.

 Wariant 3

System detekcji osób z objawami gorączki ATM-T5, który umożliwia jednoczesny pomiar temperatury kilkunastu osób.  ATM-T5 to najszybciej dostępny tego typu system w Polsce. Więcej informacji na jego temat znajdziecie Państwo w dokumencie PDF.

 Poniższe zdjęcie zostało wykonane przy użyciu kamery z czułością termiczną 100mK (2.5 razy mniejszą niż w wariancie 1).

 W celu ustalenia dogodnego rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy zapraszamy do kontaktu z użyciem formularza jak również do bezpośredniej komunikacji z nami:

 • Recepcja:
  T: +48 61 664 16 20
  @: biuro@upgreat.com.pl
 • Biuro Obsługi Klienta:
  T: +48 61 664 16 28
  T: +48 61 664 16 33
  T: +48 605 586 507
  T: +48 667 752 750
  @: oferty@upgreat.com.pl