Upgreat

Śniadanie technologiczne z Cisco – SD-WAN, Enterprise Networking i Cisco ACI – Poznań, 4 października 2023

Cisco Systems to najbardziej rozpoznawalna firma zajmującą się rozwiązaniami sieciowymi. Cisco jest również liderem technologicznym i współtwórcą standardów stosowanych w IT. Takie technologie jak SD-WAN czy Spine & Leaf coraz częściej pojawiają się w polskich przedsiębiorstwach. Dlatego warto posłuchać o Cisco SD-WAN i Cisco ACI, aby być na bieżąco i trzymać rękę na pulsie zmian.

Zapraszamy wspólnie z Cisco Polska oraz Ingram Micro na „Śniadanie technologiczne z Cisco”, które odbędzie się 4 października w Poznaniu. Więcej informacji w zaproszeniu i w agendzie -> Cisco 2023-Q3 – Śniadanie technologiczne | UpGreat & Ingram Micro Poland. Porozmawiajmy o technologii!

Oprócz odświeżenia portfolio produktowego Cisco, podczas którego opowiemy o najnowszych przełącznikach, routerach i punktach dostępowych sieci bezprzewodowych (w tym WiFi 6e), a także o zarządzaniu nimi, omówimy kluczowe technologie Cisco SD-WAN i Cisco ACI.

Poniżej krótkie wprowadzenie.

Co to jest Cisco SD-WAN?

Ze względu na cyfryzację oddziałów przedsiębiorstw, rosnącą złożoność systemów IT, konieczność dostępu do usług wielu dostawców usług chmurowych oraz wreszcie wyzwania związane z bezpieczeństwem, tradycyjna architektura sieci WAN stała się niewystarczająca.

Mechanizmy SD-WAN (Software Defined WAN) umożliwiają łatwą i zautomatyzowaną rekonfigurację sieci oraz dodanie kolejnego połączenia z siecią Internet do istniejących setek połączeń, a następnie optymalizację jego wykorzystania dzięki inteligentnemu routowaniu. W sieciach SD-WAN w optymalny sposób wykorzystujemy posiadane łącza, stosownie do aktualnych wymagań aplikacji. Mechanizmy automatyzacji konfiguracji gwarantują też bezpieczeństwo IT, dzięki wyeliminowaniu błędów personelu. Dzięki SD-WAN jest po prostu łatwiej, lepiej i szybciej.

Dlaczego Cisco ACI?

Cisco Application Centric Infrastructure (ACI) jest odpowiedzią na rosnącą złożoność centrów danych. Dziesiątki hostów, setki maszyn wirtualnych, setki usług sieciowych, wielu dostawców usług chmurowych i rozbudowana struktura sieci rozległej to spore wyzwanie dla projektantów i administratorów. ACI dostarcza narzędzia do automatyzacji konfiguracji sieci, optymalizuje wdrożenia i pracę wielu aplikacji, wspiera efektywne wykorzystanie usług chmurowych, gwarantuje konfiguracje zero-trust security oraz dostarcza narzędzia wizualizacji i monitorowania pracy sieci. Fizyczna struktura połączeń sieci Cisco ACI zgodna jest z topologią spine and leaf.

Rezerwujcie czas i zapraszamy zatem do rejestracji -> Cisco 2023-Q3 – Śniadanie technologiczne | UpGreat & Ingram Micro Poland.

Spotkanie odbędzie się w Concordia Design w Poznaniu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma drobny upominek – zestaw 24 wkrętaków Mi Precision Screwdriver.

Nam leży na sercu wygoda naszych Klientów i liczymy na to, że zestaw umożliwi wymianę baterii w każdej zabawce każdego dziecka. Przy okazji narzędzia mogą się przydać w każdej serwerowni 🙂  Oprócz wkrętaków do dyspozycji będą nasi handlowcy i inżynierowie – odpowiemy na Wasze pytania i zaproponujemy właściwe rozwiązania.