RELACJA Z WYDARZENIA „WIOSENNY PORANEK Z TECHNOLOGIĄ – HYBRYDOWE ŚRODOWISKA NETAPP / FORTINET / MICROSOFT AZURE”

Nasz „Wiosenny poranek z technologią – hybrydowe środowiska Netapp / Fortinet / Microsoft Azure” za nami! Zgodnie z planem spotkaliśmy się z naszymi Klientami wczoraj, 13 czerwca w Hotel Mercure Poznań Centrum.

Przekazaliśmy sporą dawkę informacji o naszych usługach oraz o rozwiązaniach Netapp, Fortinet i Microsoft. Mimo kilku godzin prezentacji technicznych Klienci wytrzymali a w ankietach dobrze ocenili całe wydarzenie. Dziękujemy!

Do pobrania dostępne są również wczorajsze prezentacje UpGreat, Netapp, Fortinet i Microsoft.

Krótkie podsumowanie zamieszczamy poniżej.

NetApp to lider technologii przechowywania danych – ich domena to bezpieczne i wydajne macierze dyskowe, pozwalające na kilkudziesięciokrotne przyśpieszenie pracy aplikacji oraz skrócenie czasu wykonywania kopii zapasowych. NetApp jako jedna z nielicznych firm z powodzeniem oferuje rozwiązania hybrydowe, łączące przetwarzanie on-premise oraz w chmurze. W Polsce obserwujemy imponujący wzrost zainteresowania wdrożeniami rozwiązań chmurowych, a w tym wydajnymi i bogatymi funkcjonalnie „macierzami” ONTAP w chmurze, które naturalnie integrują się z innymi zasobami lokalnymi. Pokażemy kilka interesujących przykładów użycia zasobów Microsoft Azure.

Fortinet to dostawca rozwiązań sieciowych projektowanych z myślą o cyfrowym bezpieczeństwie. Imponujący rozwój dostarczanych funkcjonalności idzie w parze z dojrzałością i stabilnością technologii. Ich platforma Security Fabric to zintegrowany system obejmujący urządzenia sieciowe, firewalle, threat intelligence, ochronę urządzeń oraz bezpieczeństwo w chmurze. Fortinet po raz kolejny w Gartner Magic Quadrant jest pokazany jako lider wśród dostawców SD-WAN budowanych w oparciu o ich flagowe firewalle z serii FortiGate.

Zarówno NetApp jak i Fortinet dostarczają sprzętowe rozwiązania on-premise, oraz urządzenia (appliance) wirtualne i dostępne w chmurze. Z tego powodu Microsoft Azure to naturalne środowisko dla produktów obu dostawców. Synergia NetApp-Fortinet-Microsoft to bogactwo funkcjonalne, którego nie można przeoczyć. Wiedzą o tym nasi Klienci coraz częściej decydując się na rozwiązania hybrydowe, które zapewniają im elastyczność, skalowalność i niezawodność.