Upgreat

Nasi Klienci

Już prawie 30 lat obsługujemy naszych Klientów w ramach stałych umów serwisowych. Z niektórymi z tych Klientów współpracujemy prawie od początku naszej działalności, a z większością z nich łączą nas wieloletnie umowy. Traktujemy to jako wyraz zaufania i jednocześnie ocenę naszej pracy.

Wśród naszych Klientów są zarówno duże firmy, jak również przedsiębiorstwa z sektora MŚP. W niektórych przypadkach zakres naszej obsługi pokrywa wszystkie potrzeby przedsiębiorstw dotyczące systemów teleinformatycznych, w innych zaś tylko pewną część. Poniżej kilka przykładów współpracy stałej współpracy serwisowej.

  • W jednej największych sieci sklepów w Polsce opiekujemy się siecią rozległą łączącą tysiące lokalizacji.
  • W fabryce opon koncernu Bridgestone w Poznaniu jesteśmy odpowiedzialni za sieć lokalną, serwery, pamięci masowe, backup i obsługę  części użytkowników.
  • Pracujemy również dla wielooddziałowego przedsiębiorstwa Nijhof-Wassink w Polsce i Holandii. W tym przypadku zakres naszych usług to obsługa sieci, aplikacji on-premise i chmurowych, a także codzienne rozwiązywanie problemów użytkowników.
  • W biurze rachunkowym i doradczym BOOQ Sp. z o.o. odpowiadamy za całokształt zagadnień związanych z IT. W tym w szczególności za aplikacje wykorzystywane przez księgowość, pracę z aplikacjami Microsoft 365, zarządzanie dokumentami, infrastrukturę serwerową, sieć lokalną i bezprzewodową, styk z siecią Internet, komputery użytkowników i drukowanie.

Naszą misją jest zapewnienie nieprzerwanej i bezpiecznej pracy użytkowników, wyprzedzanie problemów i doradzanie naszym Klientom optymalnych z ich punktu widzenia rozwiązań.

Jeżeli jesteście zainteresowani referencjami lub rozmową z naszymi Klientami na temat naszej obsługi prosimy o telefon, maila do: